Neye Bakmıştınız...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Görmeden Vermeyin Karar ! Belki İşinize Yarar...

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Knight OnLine NaSıL OynanıR

YazarMesaj
Admin

Admin

Knight OnLine NaSıL OynanıR Empty
MesajKonu: Knight OnLine NaSıL OynanıR   Knight OnLine NaSıL OynanıR Icon_minitimePaz Kas. 29, 2009 1:18 pm

1. Resimde üyeliğinizi aldığınız kullanıcı ismini ve şifrenizi yazın ve ok deyin.

2. Resimde bir dünya serverımız var. (Ben burda sadece cypher serverındayım) Burda karar sizin benim oynadığım serverada gelebilirsiniz. Şimdi bu ne diyebilirsiniz. Şimdi bir serverdaki adamın eşyalarını diğer servera aktaramazsınız. Demek oluyor ki sadece bir serverda oynayabilirsiniz. Diğer server ile hiçbir alakanız yok. (Eğer ben cypherda oynuyorsam beramusta da oynayımıyıcam anlamına gelmiyor) Benim düşüncem siz en iyisi cypher serverına girin. Neden derseniz en son açılan server olmasıdır.

3. Resimde en önemli yere geldik. Burda iki tane ırkımız var. 1. olan kırmızı ile seçtiğim elmorad yani insan ırkı 2. olarakta karus yani orgların ırkı burda benim kararım insan yani elmorad olmanız. Çünkü hiç karusla oynamadım ve de hiçbir bilgim yok. Kırmızı ile çizdiğim yeri seçin.

4. Resimde el morad oldunuz ve değişik kamera açısı ile böyle bir ekran gelcek. Sonra mavi ile seçtiğim create character deyin.

5. Resimde işte burda kafanız biras karışacak. İlk önce ben size savaşçıların özelliklerinden bahsedeyim. Ona göre seçin.
Warrior:Bu savaşçıdır. Elimde balta,orak,kılıç...vb. gibi aletlere canavarları yakın mesafeden saldırır. Avantajı çok canı olması ve defansı yüksektir. Dezavantajı ilerliyen level lerde tek başına canavar kesmesi zorlaşıyor.Onun için başkasına canavar çekiyoo onalar öldürmek zorunda kalıyor.
Rogue:Bu okçudur. Okçuda 2 karakter bulunmaktadır. Biri asasinlik diğeride okçuluk. Asasin 2 elinde de bıçak vardır aynı warrior gibidir sadece silah olarak ellerinde bıçak olmasıdır. Okçuyu anlatmama gerek yok zaten. Zamanı gelince anlatıcam bunları size..
Magician: Bu büyücüdür. Elimde staff diye tabir ettiğimiz sopa tutar ve level atladıkça yeni büyüler açılır. Oyunda en çok rağbet gören zaten büyücülerdir. Büyücüler ilerki levellerinde alan büyüleri açılıyor. O zaman toplu şekilde canavarları kesebilme yeteneğine sahiptir ve de en hızlı level atlayan savaşçılardan bir tanesidir.
Priest:Buda bir nevi büyücüdür. Priest ler ilk 10 levele kadar tek başına savaşılar ondan sonra onlar oyunda çok duyacaksınız zaten buffçılık,healcilik ve rezzerlik yaparlar. Buffçılık level atladıkça bir büyü açılıyor. Onla partinizdeki adamlara ve kendi canınızın üstü ek bir can veriyor. Ama bu bir süreliğine bittikçe verebiliyorsunuz. Bufflar 60+120+240+480+960+1200 ve 1500 e kadar çıkıyor. Healcilik ise mesela bir partidesiniz adamın canı azaldı ona can veriyonuz. Healcilik bu demektir. Rezzer ilerliyen zamanlarda Öldüğümüzde experince point kaybediyoz. Onu geri kazanmamızı sağlıyor. Hemen ilk levellerde rezzer aramayın zaten öldüğünüzde fazla birşey kaybetmiyorsunuz öldüğünüzde onu tekrar kazanabilirsiniz. Rezzer çağırmak için en azından 200.000 ex kaybettiğinizde çağırın.Yani o da lvl 40 tan sonra rezzer sizi kaldırması için bir taşa ihtiyacı vardır. Ondan olunca anca o zaman kaldırabilir.Zaten o levele geldiğinizde taşın adınıda öğrenirsiniz lvl40 a kadar düşünmeyin bunu.

Şimdi arkadaşlar 5. resmi detaylı olarak anlatayım. Ben her zaman oyunda kadın karakterini seçerim. Neden derseniz. Çünkü kadın karakterinde 3. yerdeki stat pointi fazla veriyor. Buda bize bir avantajdır. Genede seçim sizindir. Şimdi 1. yerde karakterimizi seçiyoruz. Burda 3 seçenek var. İlk baştaki barbarian var. Onda sadece warior seçebilirsiniz. Ama diğer ikisinde tüm karacterlerimizi seçebilirsiniz. Ben size burdan femela el moradiadan göstercem. Seçtiniz 2. seçenekte savaşçılarımızın isimleri var seçin birini ben resimde magicianı seçmişim. 3. seçeneğe yani stat pointimize bakın. Orda sadece İNT ve MP seçenekleri mavidir. 10 tane stat pointiniz var. Burda eğer magicianı seçerseniz eğer bu mavi renkteki yani İNT ve MP ye verin. Sadece magician a aittir. Her ikisinde de 5 er tane paylaştırınız. Eğer başka savaşçıyı seçerseniz. Göreceksiniz zaten başka Statlar yanacaktır. Bunu dikkat etmelisiniz.
En son olarakta oyundaki isminizi yazınız. Burda sorabilirsiniz. Çok karşılaştım bu soru ile oyuna girerken yazdığınız kullanıcı adı ile hiçbir alakası yoktur. İsminizi yazın ve sağ tarafta Create chacter var ona basın ve oyun giriniz.

Kolay gelsin arkadaşlar oyuna girdiniz.
giri8cy.jpg (69,5 KB (Kilobyte), 293x kez indirilmiştir)
serverlar1it222.jpg (64,2 KB (Kilobyte), 261x kez indirilmiştir)
elmoradkarus0pj.jpg (81,8 KB (Kilobyte), 253x kez indirilmiştir)
giri26so4.jpg (73,3 KB (Kilobyte), 249x kez indirilmiştir)
seenekler0pn.jpg (83,6 KB (Kilobyte), 262x kez indirilmiştir)
http://www.umedya.tk

Knight OnLine NaSıL OynanıR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Knight OnLine HACK
» Knight OnLine İndir
» Harddisk Nedir? Nasıl Çalışır ?
» Osmanlı Gazzeyi Nasıl Kaybetti
» Mail Güvenliği Nasıl SAğlanır ??